cz sk en de ru

JOE MUCZKA JR.

     
JOE MUCZKA JR.
VERNISÁŽE
  ABOUT ME

Jsem umělec. I když jsem ve svém životě dělal i spoustu jiných věcí, vždycky jsem doufal, že se jednou stanu profesionálním malířem. Malování je energie mého života. Když maluju, cítím, jak žiju.

Už jako malý kluk jsem často potají zašel do ateliéru mého dědečka za vůní barev, za obrazy a za tou neopakovatelnou atmosférou uměleckého prostoru. Díval jsem se na obrazy a zkoušel si představovat, jak vznikaly. Pamatuji si to jako dnes. Ten pocit ve mě zůstal navždy...od toho okamžiku jsem bezpečně věděl, že budu malířem, že malování bude hrát v mém životě velkou roli.

Profesionálním malířem jsem se stal v roce 1996, kdy jsem 800 marek z výhry v turnaji v šipkách investoval do malířských potřeb a začal malovat přímo v ulicích Německa. Jsem přesvědčen, že bych to dnes udělal znovu. Byla to nejlepší investice mého života.

V roce 2012 jsem začal úspěšnou spolupráci se společností AuroGenio, která se specializuje na oblast Art Investment. Díky této spolupráci se mé obrazy dostaly mezi veřejnost po celém světě a jejich hodnota několikanásobně vzrostla.

Za své dílo jsem také získal ocenění Evropské Unie Umění Zlatá Europea za celoživotní oddanost a přínos umění.  Stal jsem se tak členem Klubu laureátů Evropské unie umění.

www.joe-muczka.com

    BOX_142_1382186092
OCENĚNÍ
         
         
 
GalériaGalériaGalériaGalériaGalériaGaléria

VIDEA